Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Qingdao Xincheng Kauçuk Ürünleri co., Ltd 1986 yılında kurulan Profesyonel bir üretim Şirketi olarak. Şirket, entegre işletme için bir üretim, bilimsel araştırma ve tasarım, ürün geliştirme, teknik hizmetlerdir.

Şirket ağırlıklı olarak deniz kauçuk hava yastıkları ve pnömatik kauçuk usturmaçalar, Köpük dolgulu usturmaçalar ve diğer kauçuk usturmaçalar vb üretmektedir, bu da lider kuruluş olarak CCS, ISO9001: 2008, SGS, BV vb. Sertifikasyonunu geçmiştir.

2000 yılından bu yana, Şirket, çok sayıda profesyonel tasarım ve üretim teknik personelini bir araya getiren deniz kauçuk hava yastıkları ve çamurluklar alanında çok fazla üretim tecrübesi biriktirmiştir.Şirket her zaman ürün kalitesini ve müşteri hizmetlerini geliştirmeye bağlı kalır.2011 yılında, "Çin ilk 10 kauçuk ürünleri üretim kuruluşu" ve "Çin kauçuk conta ürünleri üretimi ilk on en çok satan ünlü marka";2013 yılında Çin gemi inşa sanayi grubu seçkin ürün tedarikçilerini kazandı.Şimdilik ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Rusya, Orta Doğu Güney Amerika ve AB ülkeleri vb. dahil olmak üzere tüm dünyaya satıldı.

Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. şirket Profili 3Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. şirket Profili 4

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2000 yılından bu yana, Şirket, çok sayıda profesyonel tasarım ve üretim teknik personelini bir araya getiren deniz kauçuk hava yastıkları ve çamurluklar alanında çok fazla üretim tecrübesi biriktirmiştir. Şirket her zaman ürün kalitesini ve müşteri hizmetlerini geliştirmeye bağlı kalır. 2011 yılında, "Çin ilk 10 kauçuk ürünleri üretim kuruluşu" ve "Çin kauçuk conta ürünleri üretimi ilk on en çok satan ünlü marka"; 2013 yılında Çin gemi inşa sanayi grubu seçkin ürün tedarikçilerini kazandı. Şimdilik ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Rusya, Orta Doğu Güney Amerika ve AB ülkeleri vb. dahil olmak üzere tüm dünyaya satıldı.

Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Xincheng

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 1500000-3000000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 50% - 60%

Main product: pneumatic fender.ship airbag.foam filled fender

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar