Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı

    Qingdao Xincheng Kauçuk Ürünleri co., Ltd 1986 yılında kurulan Profesyonel bir üretim Şirketi olarak. Şirket, entegre işletme için bir üretim, bilimsel araştırma ve tasarım, ürün geliştirme, teknik hizmetlerdir.

    Şirket ağırlıklı olarak deniz kauçuk hava yastıkları ve pnömatik kauçuk usturmaçalar, Köpük dolgulu usturmaçalar ve diğer kauçuk usturmaçalar vb üretmektedir, bu da lider kuruluş olarak CCS, ISO9001: 2008, SGS, BV vb. Sertifikasyonunu geçmiştir.

    2000 yılından bu yana, Şirket, çok sayıda profesyonel tasarım ve üretim teknik personelini bir araya getiren deniz kauçuk hava yastıkları ve çamurluklar alanında çok fazla üretim tecrübesi biriktirmiştir.Şirket her zaman ürün kalitesini ve müşteri hizmetlerini geliştirmeye bağlı kalır.2011 yılında, "Çin ilk 10 kauçuk ürünleri üretim kuruluşu" ve "Çin kauçuk conta ürünleri üretimi ilk on en çok satan ünlü marka";2013 yılında Çin gemi inşa sanayi grubu seçkin ürün tedarikçilerini kazandı.Şimdilik ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Rusya, Orta Doğu Güney Amerika ve AB ülkeleri vb. dahil olmak üzere tüm dünyaya satıldı.

    Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4

İletişim bilgileri
Qingdao Xincheng Rubber Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Windy Wang

Tel: +86-13854213258

Faks: 86-532-86539177

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)